Alby Komunijne i Dodatki

20 października, 2017 Wyłącz przez admin

ZOBACZ WIĘCEJ

Oferujemy duży wybór Alb Komunijnych i Dodatków do Pierwszej Komunii Świętej. Ceny Producenta dla Zamówień Grupowych. Wszystkie artykuły szyte są z najwyższej jakości materiałów ze szczególną dbałością o szczegóły i wykończenie.

Zamówienia Grupowe: W Pełni Kompleksowa Obsługa, Przyjedziemy, Dokonamy Pomiarów Dzieci, Zadzwoń i Umów się na Spotkanie.

Ponadto oferujemy bardzo szeroki wybór wszelkich artykułów do Pierwszej Komunii Świętej.

Dziewczynki: Sukienki, Alby, Sukienki na Przebranie, Pelerynki, Bolerka, Sweterki, Wianki, Wiankokoczki, Spinki, Opaski, Rajstopy, Podkolanówki, Komplety Bielizny na ramiączkach i z długim rękawem, Buty, Rękawiczki Długie i Klasyczne oraz na Jeden Palec.

Chłopcy: Garnitury Klasyczne i Slimy, Koszule, Krawaty, Krawatki, Muchy, Kamizelki, Spodnie, Skarpetki, Komplety Bielizny na ramiączkach i z długim rękawem, Buty, Rękawiczki.

Dodatki: Zaproszenia, Różańce, Modlitewniki, Świece, Ozdoby do Świec dla Chłopca i Dziewczynki, Okapniki, Medaliki i Łańcuszki Srebrne oraz Złote.

Prezenty: Pamiątki, Książeczki, Tuby, Kartki, Pudełka Drewniane, Obrazki Srebrne, Ramki na Zdjęcia, Foto Albumy, Biblie, Ryngrafy Srebrne i Pozłacane, Różańce Srebrne i Bursztynowe, Bransoletka Srebrna 10-tka Różańca, Złote Kolczyki, Złote Łańcuszki, Złote Medaliki i Krzyżyki oraz Wisiorki, Złote Bransoletki.

Dodatkowo, na nadających się do grawerowania artykułach, istnieje możliwość wykonania dedykowanej grawerki z Rabatem 30%.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Zawsze mamy dla Ciebie tyle czasu ile potrzebujesz. U nas liczysz się przede wszystkim Ty jako klient i Twoje zadowolenie. W Jeleniej Górze obsługujemy naszych klientów od 1960 roku.

Wszystko do Pierwszej Komunii Świętej w Jednym Miejscu.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w Jeleniej Górze, ul. Klonowica 6